Spullen gevraagd voor Rommelmarkt World Servants
Op 28 maart 2020 is er weer een rommelmarkt. De gehele opbrengst is voor de jongeren van de World Servants groep. De voorbereidingen zijn al in volle gang! Heeft u spullen voor de rommelmarkt? Bewaar deze voor ons. We hebben ook een opslag aan de Groningerstraatweg 208, (oprijden tussen nummer 202 en 204). Grote meubels, computers en bedden kunnen niet worden ingenomen.
Op zaterdag 8 februari is het weer mogelijk om daar uitsluitend op zaterdag morgen tussen 10 en 12 uur spullen te brengen.
Heeft u spullen die op marktplaats verkocht mogen worden, dan horen we dat ook graag. Heeft u de expositie in de hal al eens gekeken? Van harte aanbevolen. De opbrengst van deze schilderijen is voor de WS groep!
Gerda Koezema en de jongeren van de World Servants